Dedykowane łącza Net-Partner

Ofertę łącz dedykowanych kierujemy do Klientów biznesowych. Jest to szereg rozwiązań światłowodowych, radioliniowych czy też kanałów VPN mających na celu zestawienie łącza wyłącznie dla potrzeb jednego podmiotu z gwarancją SLA.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz dostęp do najnowocześniejszych  technologii  gwarantuje niezawodność i najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac. Do każdego klienta biznesowego mamy indywidualne podejście, naszym celem jest zbudowanie dobrych i trwałych relacji z Klientem oraz stanowi kluczowy punkt w przygotowaniu dedykowanej oferty.

Posiadamy kilkadziesiąt węzłów dostępu do Internetu w technologii światłowodowej  oraz radioliniowej na terenie województwa łódzkiego. Nasza sieć szkieletowa zaprojektowana jest jako samo naprawialna, oparta na protokóle BGP i OSPF. Każdy z węzłów podłączony jest do minimum dwóch niezależnych punktów sieci. Nasza sieć IP posiada niezależne punkty styku z METROPORT,LEVEL 3 ,TELIA SONERA THINKS, TPIX, GGC, PIX, AKAMI, LIX. Urządzenia aktywne i pasywne  zastosowane w sieci szkieletowej oparte są na firmach Cisco ,NEC, Ericsson ,DCN, oraz Huawei.

Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy ofertę na łącze idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy!

Infolinia: 42 235 18 00, +48 692-358-711