Instalacja

W jaki sposób mogę zamówić usługę?

Usługę można zamówić telefonicznie pod numerem 42 235 18 00 lub elektronicznie pod adresem biuro@net-partner.pl jednak do ustalenia terminu instalacji niezbędne jest wcześniejsze podpisanie umowy.

Ile kosztuje instalacja usługi?

Ceny instalacji zaczynają się od 1zł. Ostateczna cena zależy od typu instalacji, czasu trwania umowy oraz pakietu jaki zostanie wybrany przez Klienta.

Jaki jest czas oczekiwania na instalację usługi?

Czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zgłoszeń. Dokładny termin instalacji ustalany jest z Klientem po podpisaniu umowy.

Zwykle dokładamy starań aby termin instalacji nie przekraczał 7 dni roboczych.

Jak przebiega proces podłączenia do sieci Net-Partner?

Czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zgłoszeń. Dokładny termin instalacji ustalany jest z Klientem po podpisaniu umowy.

  1. Najpierw podpisywana jest umowa. W tym celu zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta.

Istnieje również możliwość aby odwiedził Państwa nasz Przedstawiciel po wcześniejszym ustaleniu terminu i szczegółów dotyczących umowy.

  1. Termin wykonania instalacji jest wyznaczany po podpisaniu umowy.
  2. Monterzy przyjeżdżają w wyznaczonym terminie na miejsce instalacji.
  3. W zależności od rodzaju wybranych usług (Internet, Telewizja, Telefon), monterzy instalują odpowiednie urządzenia, sprawdzają poprawność ich działania oraz samego połączenia. Po pomyślnie zakończonej instalacji monter podpisuje protokół odbioru.

Płatności

Wyświetla mi się komunikat o nieuregulowanej płatności, co teraz?

Na komunikacie po 60 sekundach zostanie uaktywniony przycisk „Zaakceptuj”. Po kliknięciu przycisku komunikat zostanie zamknięty, a usługa wznowiona.

Gdzie mogę sprawdzić stan swoich płatności?

Aktualny stan konta abonenckiego można sprawdzić logując się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (E-BOK) lub pod numerami telefonu 42 235 18 00 lub +48 692 358 711.

Gdzie mogę sprawdzić numer rachunku do wpłaty?

Indywidualny numer konta bankowego do wpłat jest zawarty w Państwa umowie. Można go również znaleźć w E-BOKu w zakładce Informacje. Uzyskacie go Państwo również pod numerami telefonu 42 235 18 00 lub +48 692 358 711 po wcześniejszej weryfikacji.

Jak mogę się zalogować w Panelu Klienta EBOK?

Dane do logowania znajdują się w umowie abonenckiej. Aby zalogować się, wybierz link na stronie głównej (prawe górne Menu) lub wpisz adres bezpośredni – ebok.net-partner.pl. Jeśli potrzebujesz pomocy lub logowanie nie działa, zadzwoń do nas. Przy pierwszym logowaniu należy zmienić hasło jednorazowe.

Serwis Techniczny

Nie działa internet/telewizja/telefon, co robić?

Usterki można zgłaszać 7 dni w tygodniu telefonicznie pod numerem telefonu 42 235 18 00 lub elektronicznie pod adresem serwis@net-partner.pl.

WSKAZÓWKA! Zanim zgłosicie Państwo usterkę, zalecamy wyłączyć  urządzenie dostępowe (router Wi-Fi, dekoder, bramka VoIP) na 5-10 sekund z zasilania.

Jeśli ponowne uruchomienie urządzenia nie spowoduje wznowienia działania usługi, prosimy o kontakt.

W przypadku braku dostępu do Internetu, bezwzględnie przestrzegamy przed samodzielnym resetowaniem routera Wi-Fi! Po przywróceniu urządzenia do ustawień fabrycznych,

jego ponowna konfiguracja przez nasz Serwis techniczny jest usługą płatną (według Cennika).

Jak szybko usuwane są awarie i usterki?

Wszelkie awarie i usterki usuwane są w miarę możliwości jak najszybciej. Średni czas reakcji naszego serwisu w tygodniu to 1h, średni czas usunięcia awarii w tygodniu to 5h.

Zgłaszanie usterek poza godzinami pracy BOK

Po godzinie 17-stej jak i w weekendy usterki należy zgłaszać przez pozostawienie wiadomości z informacją dotyczącą problemu na naszej poczcie głosowej pod numerem telefonu 42 235 18 00. Wszystkie zgłoszenia sprawdzane są na bieżąco przez dyżurujących serwisantów.

Jakie Informacje należy zostawić w wiadomości dla serwisu?

  1. Należy podać imię i nazwisko osoby, która figuruje na umowie lub dokładny adres instalacji.
  2. Należy szczegółowo opisać problem, którego dotyczy zgłoszenie i czas jego trwania (od kiedy?)
  3. Należy pozostawić numer telefonu do kontaktu.

Zresetowałem router i nie umiem go ponownie skonfigurować, co robić?

W przypadku przywrócenia routera do ustawień fabrycznych, należy go ponownie skonfigurować i zabezpieczyć sieć przed dostępem osób trzecich.

Jeśli nie jesteście Państwo w stanie zrobić tego samodzielnie, można skorzystać z pomocy naszego serwisu technicznego, jednak jest to usługa dodatkowo płatna (według Cennika).